Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Anasayfa

Profesyonel Hizmet!SONY SERVİS

Sony marka cihazlarınıza donanımsal ve yazılımsal çözümler üreten şirketimiz, uygun fiyatları ile cihazlarınıza garanti sonrası hizmet veriyor.

Sony Servis

Onarım SonrasıSERVİS GARANTİSİ

Profesyonel Sony servisimiz uzman ekibi ile tüm Sony marka cihazlarınıza hizmet vermektedir. Servisimiz garantisiz cihazlarınıza teknik destek vermektedir.

Yetkili Servis Bilgisi

HizmetlerTEKNİK SERVİSLER

Tenik destek verdiğimiz servis alanları ve bu alanlarla ilgili tüm bilgilerimize, bilgilendirme sayfamızdan ulaşabil ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Onarım Hizmetleri

Online SiparişYEDEK PARÇA

Sony e-ticaret sayfamızdan bilgisayarlarınız için orjinal ve ekonomik yedek parçalara ulaşabilirsiniz. isterseniz dükkanımıza uğrayıp da satın alabilirsiniz.

Yedek Parça

Bizler Kimiz ?

Maksimum bilişim teknik servis bünyesinde işinde deneyimli personellerimiz ile Sony marka cihazlarınıza Bakım ve tamirini gerçekleştiriyor ve yedek parça temini sağlıyoruz.

Ekibimiz

Neler Yaparız ?

Arızalı Sony bilgisayarlarınıza donanımlı maksimum teknik servis labaratuvarlarında çözümler üretiyoruz ve yedek parça temininde size yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz
Arıza Tespiti Ücretsiz

Arızalı Cihazınızı kendiniz getirmeniz durumunda arıza tespit ücreti talep etmiyoruz. tamiri tamamlandıktan talebinize göre cihazınızı anlaşmalı korgo şirketleri ile adresinize kargoluyoruz. kargo ücreti şirketimize aittir.

Kargo Bizden

Cihazlarınızı Türkiye’nin her yerinden, Yurtiçi, Aras ve Sürat kargo firmalarıyla ile gönderebilirsiniz. Tek taraflı ücretsiz kargo hizmeti sayesinde cihazınızı gönderdiğinizde bir bedel ödemiyorsunuz, teslim alırken ücreti müşteri ödüyor.

Ücretsiz Teslimat Yapıyoruz

Avrupa Yakası Mecidiyeköy civar bölge ve Anadolu Yakası civarı bölgelerde işletmemizin yakınlarında ikamet eden müşterilerimizin ürünlerini servis araçlarımız ile ücretsiz olarak adresinizden teslim alıyoruz ve tamir sonrası teslim ediyoruz.

Ayrıntılı Arıza Tespiti

Arıza tespit süremiz yoğumluğumuza göre değişmekle birlikte genellikle en fazla 2 iş günüdür. tamir ardından Anakart, HDD, Ram ve Genel donanım testlerinizi yapmaktayız, ardından tarafınıza bildiriyor ve size teslim ediyoruz.

Deneyimli Ekip

Bilgisayara onarım sektörünün önde gelen servisleri arasında yer alan Dell servisimiz, deneyili ekibiyle yeni başarılara imza atıyor kalitemizi bozmadan onarım ve detaylı bakım ile cihazınızın ömrünü uzatıyoruz.

Check Up + Koruyucu Bakım

Servisimize anakart tamiri içi gelen cihazlar için işinde deneyimli personellerimiz ile ücretsiz yaptığımız iç ve dış temizlik ve diğer sistematik bakımlarını yaparak, cihazınızı fabrika çıkışı performansına en yakın olacak şekilde hazırlıyoruz.

Rakamlar Yalan Söylemez.Bizi Farklı Kılan Nedir?

Şirketimiz, 2010 yılından günümüze, 10 yılı aşkın Tecrübemizin üstüne koyarak Müşterilerin memnuniyeti için uzman personellerimiz ile çalışıyoruz.

24876Cihaz Onarıldı
10Yılı Aşkın Servis Tecrübesi
43532Yedek Parça Satıldı
25İşletmeye Eğitim Verildi

Blog Paylaşımlarımız...Son Haberler

Donanımlı Servis LaboratuvarıTEKNİK SERVİS LABORATUVAR

 1. 1
  Anakart Tamiri

  Kısa devre, Sıvı teması veya darbe sonucu oluşan anakart arızalarına  Profesyonel ekibimizle ve donanımlı teknik servisimiz ile tamir ediyor ve bilgisayarınız ile en yüksek deneyimi yaşamanız için uğraşıyoruz.

 2. 2
  Auto BGA Rework Station

  Fazlasıyla sorun oluşturabilecek chipset değişimlerinde kullanılan Chipset değişim makinesi bu işlemin sonucuna etki eden bir makinedir. Elimizde bulunun makine ile Full Otomatik Shuttle Start BGA Rework Station ile hatasız bir işlem ile yapılır.

 3. 3
  LCD / Dokunmatik Ekran Değişimleri

  Ekran değişimlerinde tamir ve teslim süresi, parça stokta olması durumunda genellikle 1 gündür. Orjinal parça kullanarak ve garanti vererek size teslim ediyoruz.

 4. 4
  Klavye Değişimi

  Parça stoğumuzda mevcut ise, aynı gün servise alınır, orjinal parça kullanılarak değiştirilir ve tarafınıza en kısa sürede teslim edilir. Onarım sonrası 1 yıl garanti verilir.

 5. 5
  Menteşe & Kasa Onarımları

  Değişim gerekmeyen ve deneyimli personellerimizin kolayca tamir edebileceği durumlarda menteşe veya kasa onarımı gerçekleştirilir.

Müşteri GörüşleriYorumlar