Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Müşteri Yorumları

Müşteri Görüşleri

Bu formu kullanarak yorumlarınızı bize iletebilirsiniz. Mesajlarınız editörümüz tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır. Görüşleriniz, istek ve şikayetleriniz kendimizi geliştirmemiz açısından değerlidir.

Yorumlar

“Piyasada arayıp da bulamadığım ve servisinde olmayan parçaları bir şekilde temim edilebiliyorlar. Hiç sorunsuz çalışıyor. Size teşekkür ederim.

Zeynep Uysal - Tercüman

Bilgisayarım arızalandı ve servise gönderdim servisler tam bir fırsatçılık yaparak benden faiş bir fiyat istediler. Bu servisi hiç tanımıyordum. Gerçekten çok güvenilir ve işini temiz yapan arkadaşlar var aldıkları cüzzi miktarıda kuruşuna kadar hak ediyorlar. Teşekkürler.

Hüseyin Bozdemir - Esnaf

Tamir için göndermiş olduğum telefonum ile ilgili firmanızın göstermiş olduğu ( en önemlisi ) dürüst ve son derece profosyenelce yaklaşım için teşekkür ederim.

Meryem Yılmazer - Eczacı

Cihazımın arıza tespiti, onarımı ve teslimi (kargo ile) toplam 3 gün sürdü. Hızlı servis, UYGUN FİYAT ve müşteri memnuniyeti için çok teşekkürler.

Ali Deniz Genç - İşletmeci

Başlangıçta kargo ile bilmediğim bir yere çok değerli bir eşya gönderdiğim için huzursuz olmuştum, her aşamada bilgilendirilmek bana çok iyi geldi. Tekrar teşekkürler.

Ceren Arslan - Aşçı

Gayet memnun kaldım. Stokta olan ürün uymadığı için sipariş verildi bir süre beklemek zorunda kaldık lakin bu bekleme sırasında bilgilendirme anlaşılır ve seviyeli düzeyde olduğu için rahatsız verici bir durum ortadan kalkmış oldu. Genel olarak memnunum, hizmet için teşekkür ederim.

Tayfun Solak - Şoför