Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Sony SVF11N13CA Notebook Adaptör

Sony SVF11N13CA Notebook Adaptörü Özellikleri:

Adaptör Adı:  Sony SVF11N13CA
Adaptör Üretici Markası:  ORJİNAL SONY Ürün
Adaptör Uyumlu Markası: Sony
Adaptör Voltajı: 19.5V
Adaptör Amperi: 2A
Adaptör Watt’ı: 40W
Adaptör Uç Yapısı: 6.5mm x 4.4mm mıknatıslı
Adaptör Garantisi: 2 Yıl
Sony Notebook Adaptor

Sony SVF11N13CA Notebook Adaptor

Sony SVF11N13CA Adaptör Stok Durumu

İncelemiş olduğunuz  Sony SVF11N13CA Notebook Adaptörü ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Sony SVF11N13CA Adaptörü Ürün Kalitesi

Servis olarak size önermiş olduğumuz bu adaptör, Açılmamış kutusunda ve tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiştir. Adaptör tarafından Sony SVF11N13CA modeli için üretilmiştir. Bu adaptörün diğer adaptörlerden farkı, Adaptör içerisindeki kullanılan Elektronik komponentlerin kalitesindeki farklılıktır. Bu komponentlerin kalitesindeki farklılık adaptörün ömrünü etkilediği gibi cihazınızın da ömrünü yakından etkilemektedir. Olması gereken değerlerin altında malzeme kullanılarak üretilen ve ucuza satılan adaptörler belli bir kullanım sonrası bozulduğu gibi cihazınızıda bozabilmektedir. Bu tür adaptörler ne kadar garantili olsa ve arıza yaptığında satıcı firma tarafından değiştirilse de cihazınıza gelecek bir zarara adaptör satıcısının garanti veremeyeceği unutulmamalıdır.

Sony SVF11N13CA Notebook Şarj Aleti Garanti Bilgileri

Servisimizden alacağınız Sony SVF11N13CA Notebook adaptörü tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Sony SVF11N13CA Şarj Aleti Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Sony SVF11N13CA Notebook  Adaptörünün cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Adaptörünüzün Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Bazı Adaptörlerin kodları farklı olsa bile cihazınıza uyum sağlayabilir. Cihazınızın altında yazan (input) yada Eski adaptörünüzün üzerinde yazan (output) Voltaj ve Amper değerleri ve Resimde görebileceğiniz Uç yapısı uyan adaptörler cihazınızla uyumludur. Bu konuda Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

 

Etiketler

Sony SVF11N13CA Adaptör

Sony SVF11N13CA Şarj aleti

Sony SVF11N13CA Şarj adaptörü

Sony SVF11N13CA Laptop Adaptörü

Sony SVF11N13CA Adaptör değişimi

Sony SVF11N13CA Adaptör Fiyatı

Sony adaptör fiyatları

Sony SVF11N13CA şarzı

Sony SVF11N13CA adaptörü

Sony SVF11N13CA Notebook adaptörü

50Daha Kaliteli Adaptör
2Kat Daha Uzun Ömürlü
11 Renk Seçeneği
213Memnun Kullanıcı

Sipariş Formu

  • 4 + 38 =