Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Blog

Sony Teknik Servis

sony laptop tamiri

Sony Teknik Servisi

Sony Dizüstü Bilgisayar Teknik Servisi

Komplike bir yapıya sahip olan dizüstü bilgisayarların sökülmesi, tamiri ve bakımlarının yapılması zordur. Parçaları daha iç içe olan dizüstü bilgisayarların tamiri uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır, aksi takdirde farklı arızalarının da oluşmasına neden olabilirsiniz. Örneğin bir ekran arızasında ekranınızı sökerken, data kablosunu sökmeniz gerekir, eğer bilginiz yoksa kabloya zarar verme olasılığınız var. Anakart tamiri gibi durumlarda ise arızanın tam kaynağını bulmanız gerekir, kart üzerindeki bileşenlerin hangisinin arızalı olduğunu bulmak ve tamir etmek uzmanların yapabileceği bir iştir.

 
 
 

Sony All in One Servis

Sony All In One Teknik Servis

All in One bilgisayarların sökülmesi ve bakımları tecrübeli kişiler tarafından yapılabilmektedir, aksi takdirde tecrübesizce sökülmeye çalışılan All in One bilgisayarların dokunmatik ekran veya elektronik bölümlerinde telafisi olmayan hasarlar oluşabilir. All in One bakım konusunda gerekli tüm bilgilere sahip uzman ekibimiz tarafından sökülen cihazların ısı ileten termal macun ve termal pad’leri ve gerek duyulursa soğutucu fan değiştirilir, soğutucu ızgaralar temizlenerek tekrar hava akışı sağlanması için gerekli tüm işlemler yapılarak cihazınız, ilk gün ki performansına geri döndürmektedir.

 
 
 
 

sony masaustu tamiri

Sony Masaüstü Servis

Sony Masaüstü PC Teknik Servis

Masaüstü bilgisayarlar fazla komplike yapıya sahip değildirler. Arızayı kendi tamir etmeye çalışan insanlar farkında olmadan başka donanımlara da zarar verebiliyorlar. Arızanın sebebini tam olarak bilmiyorsanız ve sorunu çözmeye kalkarsanız olası arızaları daha karmaşık hale getirebilirsiniz, masaüstü tamirlerini alanında profesyonel teknisyenlere yaptırmanızı öneririz.

 
 
 
 
 

sony monitor tamiri

Sony Monitör Servisi

Sony Monitör Teknik Servis

Monitör bozulmalarının nedeni sadece ekran bozulmasından kaynaklanmıyor olabilir. Monitör kasası içinde bulunan kart birimlerinin arızalanması kabloların kopması gibi durumlar nedenşye monitör çalışmıyor olabilir. böyle durumlarda, konusunda uzman olanlara danışmalısınız

30 Ağustos 2017 Genel
About Maksimum WEB

Leave a Reply